Mercedes-Benz GLE
450 4MATIC Premium Plus | VOL! | PANO | BURMESTER | MEMORY | STOELKOELING | LUCHTVERING | HUD |
Direct kopen, basisprijs: € 64.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 64.950,-
LEASEPRIJS: € 884,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.735,54 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLE |
|---|---|
| Uitvoering: | 450 4MATIC Premium Plus | VOL! | PANO | BURMESTER | MEMORY | STOELKOELING | LUCHTVERING | HUD | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 september 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 116.183 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 884,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 64.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 2.999 cc |
| Vermogen: | 271 kw / 369 pk |
| Laadvermogen: | 880 kg |
| Gewicht: | 2.120 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- Sportstuur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterstoelen elektrisch verstelbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeervak sensor
- Treeplanken
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stoelen-pakket
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi